Жіноча збірна України перемогла Чорногорію у відборі на Євро-2022

Вер 19, 2020

Жіноча збірна України з футболу у першому матчі після поновлення відбірного турніру грала проти Чорногорії.

Наші дівчата здобули перші залікові пункти до свого активу, здобувши перемогу.

Жіноча збірна України майже рік не проводила матчів. Торік дівчата зазнали трьох поразок на старті змагань. Та врешті у грі з чорногорками здобули перемогу та перші залікові пункти у скарбничку.

У середині першого тайму Апанащенко вивела Україну вперед. А вже у другому таймі Куніна, яка хвилинами раніше вийшла на заміну, з передачі Апанащенко закріпила перевагу синьо-жовтих.

Чорногорки скоротили відставання в рахунку, але потім після прострілу Петрик Булатович зрізала м’яч у власні ворота – 1:3.

Актуально: Рейтинг ФІФА. Україна зберегла місце в ТОП-25

ЧЄ-2022 серед жіночих збірних

Відбірний турнір. Група I

18 вересня

Чорногорія — Україна — 1:3 (0:1)

Голи: Дешич (63) — 0:1 – 23 Апанащенко, 0:2 – 60 Куніна, 1:2 – 63 Дешич, 1:3 – 66 автогол Булатович.