Ворскла у драматичному матчі втратила очки з Дніпром-1

Жов 3, 2020 , ,

Дніпровський СК Дніпро-1 у 5 турі УПЛ зустрічався з полтавською Ворсклою.

Старт матчу був саме за господарями, які впевненіше діяли в атаці. Як наслідок, уже на 14 хвилині Олександр Назаренко вивів дніпрян уперед. Та наприкінці першого тайму полтавці встановили паритет. Владислав Кулач впевнено замкнув головою подачу від Ігоря Пердути – 1:1.

А вже у середині другого тайму Ібрагім Кане вивів гостей уперед – 1:2. Невдовзі полтавці залишилися у більшості. Цуріков отримав другий гірчичник та покинув поле. Втім чисельна перевага у полтавців була недовго. Вже на 82 хвилині арбітр вирівняв склади. Олександр Скляр напрацював на вилучення.

Справжня драма розігралася на останніх хвилинах гри. Спочатку вже Ворскла залишилася у меншості. На вилучення напрацював Ібрагім Кане, а на останній хвилині компенсованого арбітром часу Сергій Булеца неймовірним ударом влучно пробив у сітку воріт Дмитра Різника. У підсумку 2:2 – Дніпро-1 вириває нічию у грі з Ворсклою