Усик запустив мобільний сервіс особистої безпеки Safor

Жов 6, 2020 ,

Український суперважкоатлет Алєксандр Усик повідомив про запуск нового охоронного проєкту — мобільного додатку Safor.

Про це боксер розповів у своєму Instagram.

Два роки я з командою працював над запуском Safor Ukraine. Це був нелегкий шлях, але нічого простого бути не може, якщо говорити про особисту безпеку. Нарешті ми завершили всі тести разом з Поліцією Охорони (раніше відомої як ДСО), і тепер можу всім з гордістю представити наш сервіс.

Читайте також: Берінчик завітав у тренувальний табір Усика

Кожен повнолітній українець тепер може отримати персональну охорону в критичний момент за допомогою нашого застосунку. Тепер можна не турбуватися за себе і своїх близьких. Звантажуєш додаток, реєструєшся, підписуєшся — і все. У будь-який момент по всій Україні до тебе за одним натисканням в додатку по бойовій тривозі прибуде патруль, головне завдання якого — попередити і запобігти будь-яке насильство.

View this post on Instagram

Два года я с командой работал над запуском Safor Ukraine. Это был нелегкий путь, но ничего простого быть не может, если говорить о личной безопасности. Наконец-то, мы завершили все тесты вместе с Полицией Охраны (ранее известной как ДСО) и теперь могу всем с гордостью представить наш сервис. Каждый совершеннолетний украинец теперь может получить персональную охрану в критический момент с помощью нашего приложения. Теперь можно не беспокоится за себя и своих близких. Скачиваешь приложение, регистрируешься, подписываешься и все. В любой момент по всей Украине к тебе по одному нажатию в приложении по боевой тревоги прибудет патруль, главная задача которого предупредить и предотвратить любое насилие. Скачивайте и подписывайтесь: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.safor https://apps.apple.com/us/app/safor/id1502241327#saforukraine #usyk#17

A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa) on

Нагадаємо, Усик підписав контракт на бій з Чісорою.