У Києві стартує масштабний турнір з настільного тенісу Setka Cup

Сер 28, 2020

Три удару в секунду – такі результати можуть видавати професіонали настільного тенісу. М’яч у них може крутитися навколо своєї осі до 50 разів на секунду і доторкатися до ракетки лише в 1/10000 долю секунди. 

Наймолодшому учаснику наших змагань — лише 9 років, але вона вже готова побити світовий рекорд на першому некомерційному відкритому турнірі з настільного тенісу для дітей 2020 | Setka Cup Open Сadets & Minicadets.

29 серпня, у Києві, в СК Гурман за підтримки партнера Моршинська JuniorZ, – вісім найперспективніших команд молодих тенісистів віком до 15 років змагатимуться за титул кращої команди, премію та призи у 2020 | Setka Cup Open Сadets & Minicadets.

Щоб дати нагоду всім бажаючим, попри карантин, підтримати юних спортсменів і подивитися змагання, ми проведемо пряму трансляцію на Youtube каналі Setka Cup Digest : http://bit.ly/SETKA_CUP

У турнірі візьмуть участь змішані команди, що складаються з чотирьох спортсменів у двох вікових категоріях:

 • 1 юнак 2005–2007 р. н.; 
 • 1 дівчина 2005–2007 р. н.; 
 • 1 юнак 2008 р. н. і молодше; 
 • 1 дівчина 2008 р. н. і молодше.

Перелік команд-учасників, що братимуть участь у турнірі:

 1. 1.ЛІДЕР», м. Київ, загальний рейтинг 95,5
  2. ОРІОН-ЛІДЕР, м. Київ, загальний рейтинг 92,9
  3. РАКЕТКА, м. Київ, загальний рейтинг 92,5
  4. NONSTOP, Київ/-Гребінка, загальний рейтинг 86,3
  5. West Juniors, м. Жовква, загальний рейтинг 84,8
  6. ЕРА, м. Нікополь-Хмельницький, загальний рейтинг 78,9
  7. Одеська область, Ізмаїл/-Одеса, загальний рейтинг 50,3
  8. Прудкий м’яч, Львів/-Вінниця, загальний рейтинг 41,9

По-перше, я шалено радий, що наш некомерційний турнір отримує статус регулярного і вже другий раз за літо ми будемо насолоджуватися, переживати і вболівати за спортсменів.

По-друге, приємно, що в цей раз це юні спортсмени. Цей турнір допоможе їм отримати необхідну ігрову практику, навчити грати не тільки за себе, але і за свою команду. Насправді, це головні складові, які допоможуть здобути перемогу в цьому змаганні. Практика першого турніру показала, що саме такий формат дає максимально непередбачуваний результат.А також, я дуже радий розширенню географії нашого турніру, що дало можливість гравцям з усієї країни взяти участь у нашому турнірі.

коментує Денис Калачевський, головний організатор серії некомерційних турнірів Setka Cup Open .

Setka Cup Open — серія відкритих некомерційних турнірів Setka Cup. Перші ігри серії за участю дорослих професійних спортсменів відбулися 27 червня. Зустрівши палку підтримку з боку тенісного ком’юніті, було прийнято рішення про організацію і проведення дитячого турніру з метою популяризації настільного тенісу в Україні та залучення до спорту і активного стилю життя якомога більшої кількості населення — 2020 | Setka Cup Open Cadets & Minicadets

Уся серія турнірів Setka Cup проходить за Олімпійською системою, а також, із дотриманням усіх карантинних запобіжних заходів:скринінг температури на вході, застосування санітайзерів і масок у приміщенні, регулярні дезінфекція поверхонь і прибирання, та контроль кількості людей у приміщенн.