У Києві завершився масштабний дитячий турнір Setka Cup Open

Вер 3, 2020

На завершення неординарного літа 2020 відбулися найспекотніші і найзатятіші змагання — перший дитячий некомерційний турнір серії Setka Cup Open – 2020 | Setka Cup Open cadets & minicadets.

Понад шість годин гості й учасники турніру вболівали за своїх фаворитів як наживо, так і онлайн. Вперше в історії українських некомерційних турнірів з настільного тенісу всі охочі могли спостерігати змагання в live трансляції.

Ми раді зазначити, що цим шансом вже скористалися близько двох тисяч відвідувачів і запис лишається доступним на YouTube каналі Setka Cup Digest. На цьому каналі також з’являться унікальні матеріали змагань, у тому числі, пост-відео, інтерв’ю тощо.

Протистояння, що відбулося 29 серпня у київському СК Гурман, було дійсно неймовірним завдяки шаленій енергії юних спортсменів, налаштованих на перемогу, а також зусиллям організаторів Setka Cup і партнерів турніру.

Нагадаємо, що в 2020 Setka Cup Open cadets & minicadets змагалися вісім команд двох вікових категорій. Переможцем змагань стала команда West Juniors, до складу якої увійшли гравці Львівської, Закарпатської, Вінницької областей, а тренером-представником став Олександр Тітус. Призерами турніру стали Оріон-Лідер і ЕРА, що посіли друге і третє місця відповідно. Подарунки від Setka Cup та партнерів отримали усі учасники змагань.

Відбулися чергові змагання з серії некомерційних турнірів Setka Cup Open 2020. Цього разу грали діти до 12 і 15 років. Турнір був так само командний і система проведення сприяла інтризі та інтересу до кожного матчу. Найголовніше, що діти отримали користь та заряд позитивних емоцій перед навчальним роком, — коментує Денис Калачевський, головний організатор серії некомерційних турнірів Setka Cup Open.

Нагадаємо, програма Профутбол припиняє існування.