Світоліна: Дуже хочу стати першою ракеткою світу

Лис 3, 2020 ,

Українська тенісистка Еліна Світоліна поки не замислюється про завершення кар’єри і хоче стати найкращою тенісисткою світу.

Про це Еліна розповіла в інтерв’ю виданню НВ.

Скільки років ще планую виступати? Складне питання, тому що навіть у нинішній ситуації незрозуміло: призові зменшилися, не на турнірах серії Grand Slem, але на інших турнірах. Всі посиділи трохи на карантині, і кілька людей вже завершили свою кар’єру. Незрозуміла ситуація, тому я якось не замислююся абсолютно про це на сьогодні.

Читайте також: Світоліна потрапила до сотні найвпливовіших жінок України

Я дуже хочу перемогти на турнірі Гранд Слем і стати першою ракеткою світу. Я їжджу на турніри буквально з трьох років, адже у мене професійно грав і мій брат. Звичайно це стомлює — все життя ти на колесах або в перельотах. Це відіграє свою роль. Мені вже не 19 років, тому вже є певний досвід, втома, але є також і рутина, яка випрацювалася за багато років, коли намагаюся повністю себе оновити, психологічно, фізично. Коли стаєш старшим, вже потрібно більше часу приділяти відновленню, і це один з найважливіших моментів зараз в тенісі. Тому що турніри выдбуваються завжди і всюди, і хто краще відновлений, хто краще підготовлений, той і виграє.

Нагадаємо, раніше Світоліна розповіла, що могла опинитися в Ізраїлі, Англії або США, але вирішила залишитися в Україні.