Суркіс – Луческу: Хвиля емоцій фанів не може вплинути на майбутнє клубу

Лип 28, 2020 ,

прес-служба «Динамо» показала повну версію листування Луческу і президента Ігоря Суркіса. Останньому вдалося знайти потрібні слова.

Про це повідомляє офійний сайт клубу.

Шановний Містере!

Хвиля емоцій частини вболівальників Динамо не може стати визначальним фактором для майбутнього команди, яка готова до нових випробувань під Вашим керівництвом. Ми обидва прийняли непросте рішення. Але воно було всебічно осмисленим, відповідальним і надзвичайно мотивованим. Керівництво клубу цілком усвідомлено зробило Вам пропозицію, розуміючи всі ризики, які виникнуть у фанатському середовищі навколо такого кроку.

Актуально: Бойко: Команда підтримала призначення Луческу.

Ми не сумніваємося, що і Ви, погодившись стати членом динамівської сім’ї, у першу чергу, були одержимі бажанням втілити свій багатющий тренерський досвід і знання в майбутні перемоги титулованого клубу. Нам разом треба буде витримати ще чимало інформаційних штормів. Але гравці Динамо будуть себе почувати впевнено та комфортно, коли за штурвалом стоятиме такий бувалий і загартований мореплавець, як Мірча Луческу. У нинішньої команди є колосальний потенціал і позамежне бажання продемонструвати свої найкращі ігрові кондиції. У свою чергу, керівництво клубу готове не тільки почути новий тренерський штаб, а й на практиці створити йому належні умови для досягнення найамбітніших цілей.

Важливо:Алієв про призначення Луческу.

Ми разом приймаємо нові виклики та разом продовжуємо писати славну історію Динамо. Сподіваємося, що свою яскраву сторінку в цьому літописі залишить і легендарний Мірча Луческу. Наша синергія — запорука успіху та нових перемог!

З повагою, Ігор Суркіс

Нагадаймо, Луческу став тренером Динамо.