Супряга залишиться в Україні. Агент вважає, що його ціна – 13-15 мільйонів

Сер 7, 2020

Владислав Супряга, чий контракт належить Динамо, але минулий сезон він фантастично провів в стані Дніпра-1 на правах оренди.

Про це його агент розповів Calciomercato.

Серія А – мрія для багатьох хлопчаків, не тільки з України, де все ще пам’ятають фантастичну кар’єру Шевченка в Мілані. Є багато чуток про Владислава зараз: ряд клубів, не тільки італійських, спостерігали за ним і відправляли своїх скаутів. На сьогодні ми спілкуємося з двома клубами, але Болоньї серед них немає. Ціна? Вона чимала: мінімум 13-15 мільйонів євро, і це логічно, якщо вдуматися, скільки голів він забив. Якби Супряга був португальцем, іспанцем або бразильцем, то коштував би на ринку 30 мільйонів.

Важливо: Шанс отримають всі. Луческу попросив повернути в Київ усіх.

Ми працюємо над тим, щоб він ставав краще і краще. Я не знаю, хто і що обговорює за нашою спиною, але 90% чуток – це фальшивка. Ми поговорили з Владом і вирішили, що краще ще на рік залишитися в Україні. Прихід Мірчі Луческу в «Динамо», його досвід і авторитет, можуть допомогти Супрязі вирости, перш ніж він зробить ривок в Європу. Це наша стратегія, але ніколи в житті не знаєш, що станеться

Нагадаймо, Динамо обмежило вхід на клубну базу.