Скрипник: Єдиний камінь в наш город – чому включилися після 0: 2, а не з перших хвилин

Жов 30, 2020 , , ,

Головний тренер Зорі Віктор Скрипник прокоментував поразку своєї команди від Браги (1: 2) в рамках другого туру групового етапу Ліги Європи.

Цитує його телеканал футбол 1/2/3.

Програли дуже хорошій команді, технічною. У Браги дуже хороші футболісти, зіграні. Дуже шкода, що в першій п’ятихвилинці залишилися в роздягальні, а не вийшли на поле. Після двох пропущених м’ячів скинули вантаж і почали грати. Було відчуття, що це наш максимум.

Те, що проходить в УПЛ, не проходить в Лізі Європи, а відразу карається гострим моментом або голом. Награли на голи, але наше виконання і Браги відрізняється. У той же час у мене не може бути великих претензій до команди, я не можу її лаяти. Бажання було, хотілося, гралося, були моменти і хороший комбінаційний футбол, до якого ми завжди прагнемо. Єдиний камінь в наш город – чому включилися після 0: 2, а не з перших хвилин.