Шахтар зганьбився у грі з Боруссією М

Лис 3, 2020 , ,

Донецький Шахтар у матчі 3 туру Ліги чемпіонів на НСК Олімпійський приймав Боруссію Менхенгладбах.

Від старту матчу гра гірників не заладналася. Алесан Плеа отримав прострільну передачу з правого флангу вивів гостей вперед. Невдовзі подвоїв перевагу Крістоф Крамер, який забив з рикошетом від Валерія Бондаря.

Згодом дубль оформив Плеа шикарним ударом з-за меж штрафного майданчика. А на передостанній хвилині першого тайму кутовий головою замкнув Рамі Бенсебаіні.

У середині другого тайму Боруссія продовжила куражитися Ларс Штіндль встановив рахунок 0:5. А остаточний рахунок встановив Плеа, який оформив хет-трик. У підсумку 0:6 – розгром на Олімпійському.

Ліга чемпіонів

Група B

3 тур

Київ, НСК Олімпійський

Шахтар — Боруссія М 0:6 (0:4)

Голи: 0:1 – 8 Плеа, 0:2 – автогол Бондар, 0:3 – 26 Плеа, 0:4 – 44 Бенсебаїні, 0:5 – 65 Штіндль, 0:6 – 79 Плеа.