Шахтар переміг в українському класико

Лип 4, 2020 , , ,

4 липня у Києві на НСК Олімпійський Динамо приймало донецький Шахтар.

Гірники активніше почали матч. Втім забити змогли лише в другій половині тайму. Спочатку відкрив рахунок Тарас Степаненко. Згодом подвоїв перевагу своїм фірмовим голом Євген Коноплянка.

Та вже на початку другого тайму Динамо вчинило перші спроби на порятунок. Беньямін Вербич скоротив відставання. А Карлос Де Пена отримав шикарну передачу від Олександра Сироти й перекинув Анатолія Трубіна — 2:2.

Та нічийний рахунок протримався лічені хвилини. Знову вивів вперед, та, як виявилося, встановив фінальний результат.

Не обійшлося в матчі й без вилучень. Йосип Піварич зіграв грубо проти Алана Патріка на останніх хвилинах гри й залишив свій колектив у меншості.

Важливо: УПЛ: головні події 29 туру

Чемпіонат України, УПЛ

29 тур

4 липня

Динамо — Шахтар 2:3 (0:2)

Голи: 0:1 — 31 Степаненко, 0:2 — 29 Коноплянка, 1:2 — 51 Вербич, 2:2 — 67 Де Пена, 2:3 — 72 Патрік.