Пресконференція: в Україні стартує перша національна кіберфутбольна ліга за підтримки Української Асоціації Електронного Футболу — ESportsBattle LEAGUE | 2020-2021.

Вер 28, 2020 ,

Переможець змагань увійде у склад національної збірної команди України з кіберфутболу, яка представлятиме нашу країну на міжнародних змаганнях.
Спеціально для журналістів та усіх, хто сприяє висвітленню кіберфутбольної діяльності, ми запросили на пресконференцію кіберспортивних зіркових гостей: Олега Walkman Шустенко та Олексія ForlanFS Мерсера, які розкажуть про розвиток та стан віртуального футболу в Україні зсередини.
Також, на пресконференцію ми підготували обговорення щодо:
— початку співпраці однієї з найбільших українських кіберспортивних платформ ESportsBattle та Української Асоціації Електронного Футболу:
— презентації кіберспортивної академії для геймерів та майбутніх фахівців кіберспортивних професій — ESportsBattle Academy: https://esportsbattle.academy/;
— старту реєстрації першої кіберфутбольної ліги за підтримки Української Асоціації Електронного Футболу — ESportsBattle LEAGUE | 2020-2021.

Вищезгадані теми на пресконференції будуть висвітлювати спікери:
Олександр Баркар — організатор турнірів ESportsBattle
Арсеній Салай — керівник ESportsBattle Academy
Владислав Шовковський — президент УАЕФ
Олег Шустенко — член правління УАЕФ

ДАТА: 30 вересня
2020
ПОЧАТОК: 11-30
МІСЦЕ: Будинок Футболу,
м. Київ, Лабораторний пров. 7А.

Представники ЗМІ зможуть пройти акредитацію за посиланням: http://bit.ly/PRESS_Accreditation
Або переглянути трансляцію пресконференції на нашому Youtube каналі: http://bit.ly/ESportsBattle_channel