Підручний: Тенденції того, що країна почала рухатися не туди, куди ми хочемо, помітні

Лип 1, 2020 ,

Український біатлоніст поділився своєю думкою про політичні обставини в країні.

Про це повідомляє Glavcom.

Тенденції того, що країна почала рухатися не туди, куди ми хочемо, помітні. Але, сподіваюся, що патріотично налаштовані громадяни не допустять розвороту не в той бік. Зараз тішу себе думкою, що розмови про зміни в Законі про мову так розмовами й залишаться, що тим, хто про це говорить, вистачить розуму цього не робити. В Україні має бути лише одна державна мова. І крапка.

Важливо: Підручний: Я мало спілкуюся з росіянами.

Якщо сусіди хочуть відстоювати права нацменшин, то варто запитати у відповідь, скільки українських шкіл є на їх територіях. Або скільки прав на їх території у нашої мови. В цьому випадку не завадило б діяти дзеркальними методами. Скільки в Росії україномовних шкіл? Ось нехай стільки ж в Україні буде російських.

Актуально: Журавок зізналася, що має проблеми зі здоров’ям.

В дома людина може говорити так, як йому зручно. Але в публічному просторі повинен використовуватися тільки державна мова. Особливо коли мова йде про спілкування чиновників і першому мовою в навчальних закладах. Але в цілому мені хочеться вірити, що ті зміни, які в країні відбулися після 2014 року, вже незворотні. Сподіваюся, люди читають історію і усвідомлюють, скільки разів ми страждали від нашого північного сусіда і скільки від рук російських загинуло наших людей.

Нагадаймо, Цимбал: Працюємо з тим, що є.