Павлов: Шанси у Ворскли на перемогу в Кубку є

Лип 8, 2020 , ,

Екстренер Ворскли Микола Павлов, який у 2009 році виграв з командою Кубок України, оцінив шанси на перемогу його колишнього клубу.

Його слова цитує Команда №1.

Фаворит фіналу — це Динамо. Якби кияни напередодні виграли в чемпіонаті у Шахтаря, то сказав би, що у Ворскли є шанси. А так виходить, що Динамо вже нікуди відступати, адже вони програли гірникам. Але не варто забувати, що Кубок є Кубок. У футболі все можливо. Адже можна згадати наш фінал 11-річної давності з Шахтарем. Правда, тоді була трохи інша ситуація. У чемпіонаті було 16 команд, був сильний турнір. Зараз, звичайно, УПЛ інша. І я думаю, що шанси у Ворскли є.

Актуально: Динамо — Ворскла: анонс та головні події фіналу Кубка

На думку фахівця Ворсклі потрібно бути сконцентрованою на старті гри, адже Динамо спробує довести статус фаворита.

Звичайно, полтавцям важливо не пропустити на стартових хвилинах. Але спрогнозувати сценарій гри теж важко. Динамівці будуть дуже мотивовані, тому що Кубок для них — шанс взяти хоча б один трофей у сезоні. За виграними трофеями гірники вже не відстають від свого найпринциповішого суперника.

Фінал Кубка України Динамо — Ворскла відбудеться в Харкові на ОСК Металіст у середу, 8 липня, о 21:30 за київським часом.

Нагадаємо, експерти визначили фаворита зустрічі.