Палкін: Шахтар повинен виходити в півфінал Ліги Європи

Сер 7, 2020 ,

Команда Луїша Каштру в Києві розгромила Вольфсбург в заключні хвилини зустрічі і пробилася до чвертьфіналу другого за силою клубного єврокубка (3: 0).

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Перш за все хочу привітати президента клубу, тренерський штаб, футболістів, а головне — уболівальників з виходом Шахтаря в 1/4 фіналу Ліги Європи. Це матч історичний, адже ми ніколи раніше на своєму полі не обігравали німецькі команди з рахунком 3: 0! Для нас це особлива подія. Якщо говорити про гру, то за весь час, що я працюю в Шахтарі, перший раз спостерігав такий поєдинок, коли ми, створюючи стільки моментів, не могли скористатися ними фактично до останніх хвилин матчу. Стартові хвилин сім-вісім вийшли нервовими, а потім Шахтар повністю взяв гру під свій контроль.

Актуально: Мораес присвятив голи Вольфсбургу дідусеві.

Далі ми будемо боротися. Вважаю, Шахтар повинен виходити в півфінал. По грі, яку показувала команда в протистоянні з Вольфсбургом, ми цього, на мій погляд, заслуговуємо. Грали відмінно. Демонстрували атакуючий, красивий футбол. Таке відчуття, що все було розписано як по нотах.

Нагадаймо, Тайсон: Браво, команда!