Нейрохірург оцінив шанси Шумахера на одужання

Вер 19, 2020 ,

Експілот Ферарі Міхаель Шумахер навряд чи колись вийде зі свого нинішнього стану.

Про це заявив професор Еріх Рідерер, нейрохірург з Цюриха. Своєю думкою він поділився в новому документальному фільмі про подію, яка сталася з семиразовим чемпіоном світу у 2013 році, під назвою Міхаель Шумахер: у пошуках правди.

Думаю, Міхаель перебуває у вегетативному стані. Це означає, що він прокинувся, але не відповідає. Він дихає, його серце б’ється, він, ймовірно, може сісти та зробити маленькі кроки з чужою допомогою, але не більше. Вважаю, для нього це максимум. Чи є шанс побачити його таким, яким він був до аварії? Думаю, що ні.

Популярність Шумахера могла залякати хірургів, які занадто довго думали про проведення найпершої операції. Її зробили за дві години після інциденту.

Нейрохірурги завжди говорять: Час — це мозок. Тобто, діяти потрібно негайно. Шумахер — добре відома фігура. Чи чекали вони задовго? Напевно, так.

У грудні 2013 року Шумахер, катаючись на лижах, в результаті падіння отримав важкі травми голови. Про стан його здоров’я немає достеменної інформації, оскільки сім’я вважає за краще не розголошувати цю інформацію.