Маліновський став найкращим гравцем Аталанти у грі з Ювентусом

Лип 12, 2020 , , , ,

Український хавбек Аталанти Руслан Маліновський залишився в запасі на матч проти Ювентуса в 32-му турі серії А.

Проте, на 68-й хвилині він змінив Алехандро Гомеса, а вже на 80-й хвилині Руслан вивів Аталанту вперед.

Від SofaScore Маліновський отримав оцінку 7,5 балів — найкращий результат у команді. У складі Ювентуса вища оцінка тільки у Кріштіану Роналду – 8,1 і 7,5 у Родріго Бентанкура.

Українець зробив 21 торкання до м’яча, 10 точних передач (100%), завдав 3 удари по воротах – 1 у ворота, зробив 1 перехоплення, виграв 5 з 8 єдиноборств, двічі втрачав м’яч.

Участь Маліновського у зустрічі була під питанням через пошкодження коліна. У попередніх двох матчах Маліновський заробив пенальті, який приніс перемогу над Кальярі (1:0) і зробив асист у зустрічі з Сампдорією (2:0).

Цього сезону 27-річний українець забив 7 голів і зробив 4 асисти в 37 матчах.

Нагадаємо, Маліновський вважає нічию — незаслуженим результатом.