Ломаченку зробили операцію на плечі

Жов 21, 2020 ,

Український боксер Василь Ломаченко у поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі з американцем Теофімо Лопесом боксував з травмою плеча.

Про це повідомляє Yahoo Sports.

За інформацією видання Ломаченко в понеділок, 19 жовтня, переніс операцію на правому плечі і до кінця січня не зможе тренуватися. Лікар Ніл Ельаттрахе розповів, що лікував плече боксера за 6 тижнів до поєдинку, коли той прибув до США в тренувальний табір.

Читайте також: Постол балотується в депутати від партії За майбутнє

Коли він приїхав з України на останні етапи підготовки до бою, у нього були проблеми з плечем. Виявляється, він сильно забив ротаторні манжети і надколов шматок хряща, про що ми тоді не підозрювали.

Актуально: Пачки доларів. Редкач забрав виграш за поразку Ломаченка

Але ми знали, що він сильно пошкодив обертальну манжету і сильно пошкодив кістку в місці прикріплення обертальної манжети плеча. Це було приблизно за шість тижнів до бою, і ми доставили його туди, де йому було досить зручно тренуватися. Він сказав, що міг нормально готуватися, але це продовжувало завдавати йому болю під час бою. Ми прооперували його напередодні увечері.

За словами лікаря проблем з поверненням у ринг для Василя не буде.

Батько Ломаченка Анатолій думав про перенесення поєдинку з Теофімо Лопесом, але Василь відмовився. Як повідомив менеджер Егіс Клімас, боксер навіть погрожував завершити кар’єру, якщо поєдинок буде перенесений.

У Ломаченко вже були проблеми з правим плечем в травні 2018 року в поєдинку з Хорхе Лінаресом. Тоді українець теж переніс операцію.

Нагадаємо, Арум назвав умову для реваншу бою Ломаченко – Лопес.