Каштру: Такий результат — приниження для Шахтаря

Лис 4, 2020 , , ,

Шахтар показав слабку гру і тому поступився Боруссії у матчі 3 туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Так вважає керманич гірників Луїш Каштру, про що розповів на післяматчевій пресконференції.

Нас не існувало як команда. Провели жахливу, дуже слабку гру. Не змогли пресингувати, контролювати глибину. Перший тайм показує, ким ми були в цьому матчі. Нуль фолів. В атаці команда не створювала ніяких проблем супернику. Нас не здивувало, як грала Боруссія, нас здивувало те, як ми себе показали. Жахливий вечір, але він не останній такий в житті. Життя складається з таких і хороших моментів. Команда, яка 2 тижні тому виборола фантастичний результат у Мадриді, сьогодні не може пройти через суперника і створити йому будь-які труднощі. На нас погано вплинув перший гол. До 17-й хвилини ми вже програвали 0:2, це опустило команду. Ми не змогли зреагувати.

Які причини поразки? Ми люди, у нас є така крихкість, є право на помилку. Іноді ми думаємо, що щось погане відбувається тільки з іншими, але ми помиляємося. Такий результат — це приниження для нас. Ми втратили 3 очки, але будемо продовжувати боротися до останньої секунди і постараємося додати.