Карпати звернулися до компанії-співвласника, яку пов’язують з Коломойським

Лип 12, 2020 , , ,

Карпати звернулися з відкритим листом до компанії-співвласника KRISAL HOLDINGS LTD, яку пов’язують з Ігорем Коломойським, з пропозицією, як зберегти клуб.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Зараз недоцільно дивитися в минуле і вважати інвестовані кошти обома компаніями-власниками клубу. Карпати у великій біді: борги, накопичені протягом останніх років, поставили під загрозу існування клубу. Однак відновлення комунікації між компаніями MENDIL LIMITED і KRISAL HOLDINGS LTD – єдина і остання реальна можливість зберегти легендарний клуб для українського футболу, розвивати його і вивести на самоокупність.

Читайте також: Карпати можуть позбавити професіонального статусу

Клуб виступив з пропозицією, що компанія MENDIL LIMITED готова взяти на себе зобов’язання протягом певного часу погасити всі накопичені борги Карпат, щоб успішно пройти атестацію для участі команди в наступному сезоні в першій лізі.

У стислі строки провести загальні збори учасників Карпат за участі представників компаній-акціонерів і активних уболівальників команди, з метою обговорення майбутнього клубу і формату його подальшого розвитку.

Важливо: Смалійчук не стимулюватиме суперників Руху

Якщо компанія KRISAL HOLDINGS LTD не хоче брати участь в подальшому функціонуванні Карпат, вона може запропонувати умови передачі або продажу своєї частки.

Олег Смалійчук — власник MENDIL LIMITED. Компанію KRISAL HOLDINGS LTD пов’язують з Ігорем Коломойським.

Нагадаємо, Карпати хочуть провести дебати у прямому етері.