Гендлін: Усик ніколи не стане суперзіркою

Лис 3, 2020 , ,

Відомий російський коментатор Володимир Гендлін поділився думками про бій Алєксандра Усика проти Дерека Чісори, а також висловив думку, що Усик не стане суперзіркою боксу.

Про це він розповів на Youtube-каналі USACHEV TV.

Тут все абсолютно зрозуміло, нема про що говорити. Перше — перевага в русі з боку Усика. У нього класні ноги, прекрасне почуття дистанції і часу. Все це у нього є. Але бій вийшов нуднуватий. Я думаю, вся проблема в тому, що Чісора просто не грамотний у боксі. Як потрібно діяти з шульгою, Чісора не знає. Друга сторона — Усик чудовий технар і це перевага демонструвалася в кожному раунді. Шансів у Чісори не було.

Читайте також: Редкач привітав Усика з перемогою

Не хочу робити однозначні висновки, але мені здається, що Усик, при всіх своїх перевагах, ніколи не стане суперзіркою. Справа навіть не в тому, що він без удару. Сама манера його, вона дуже раціональна. Технічно він оснащений добре, але там буває так, що в кожному раунді з серйозним і небезпечним суперником може наступити кульмінація. І коли до цього доходить, він не вплутується, закривається, йде і так далі. Так, в принципі, і треба.

Нагадаємо, після перемоги Усик викликав на бій Ентоні Джошуа.