Гарсія до Ломаченка: Якщо травма була, то змирися і нічого не говори

Лис 4, 2020 , ,

Американський боксер в напівсередній вазі Майкі Гарсія розкритикував Василя Ломаченка за те, що після його поразки Теофімо Лопесу в бою за звання абсолютного чемпіона світу, стала масово з’являтися інформація про травму, отриману українцем під час підготовки до поєдинку.

Слова американця цитує fightnews.info.

Якщо травма була, то це не виправдання, а справжня причина. Якщо під час підготовки у нього було пошкодження і потім щось знову дало про себе знати в другому раунді поєдинку, то це може частково пояснити, чому він не міг битися так, як в кінцівці бою. Але коли ти починаєш виходити з такими виправданнями, це звучить погано.

Більшість бійців ніколи не скажуть вам про те, що отримали пошкодження перед боєм. Можливо, Ломаченко і був травмований, але не захотів про це розповідати. Ніхто про це не розповідає. Так що я не можу це прийняти. Я кажу, якщо травма була, то, дідько, змирися і нічого не говори. Річ у тім, що це погано звучить для фанатів. Ніби ти починаєш виправдовуватися.

Нагадаємо, після бою з Лопесом Василь Ломаченко переніс операцію на плечі. Теофімо під час поєдинку з українцем зламав палець на нозі і також був прооперований.