Динамо звільнило Михайличенка

Лип 20, 2020 , , , ,

Олексій Михайличенко більше не головний тренер Динамо.

Про це повідомляє офіційний сайт київського клубу.

Також звільнені помічники 57-річного українця Вадим Євтушенко, Сергій Федоров і Михайло Михайлов.

Підготовку до нового сезону київський клуб почне з новим тренерським штабом, про склад якого повідомлять пізніше.

На сайті висловили слова подяки за те, що тренерський штаб, отримавши команду під час сезону, доклав максимум зусиль для виконання завдань, поставлених на сезон, зокрема Динамо виграло Кубок України і посіло друге місце в чемпіонаті, яке дає право змагатися за участь в груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА.

Проте, як ідеться у повідомленні, керівництво клубу не задовольнив поточний рівень гри команди, відсутність прогресу, достатнього для боротьби за звання чемпіона України і гідного виступу в європейських клубних турнірах. Для цього гра Динамо повинна вийти на якісно інший рівень.

Михайличенко очолив Динамо 15 серпня 2019 року, змінивши на посту Олександра Хацкевича. Під його керівництвом команда тільки в останньому турі УПЛ гарантувала собі місце в кваліфікації ЛЧ, причому команда програла Колосу. Також команда не вийшла з групи ЛЄ, де її суперниками були Мальме, Копенгаген і Лугано.

Коуча звільнено з київського клубу вдруге, перша відставка була в 2004 році, коли він був призначений головним тренером після смерті Валерія Лобановського в травні 2002-го.