Динамо дало бій Барселоні, але програло

Лис 4, 2020 , ,

4 листопада у матчі 3 туру групового раунду Ліги чемпіонів Динамо у гостях грало проти Барселони.

Неприємність спіткала киян уже в дебюті зустрічі. Попов не за правилами зіграв проти Ліонеля Мессі у власному штрафному. Арбітр сигналізував про порушення і вказав на точку. Сам постраждалий і взявся пробивати: Нещерет прочитав кут, в який пробивав Ліонель, проте потужний удар парирувати не зміг – 1:0.

Барселона прогнозовано грала першим номером і створювала небезпеку біля воріт українського клубу, однак і кияни виходили у поодинокі контратаки. Варто відзначити і гру Нещерета, який витягував інколи нереальні м’ячі.

Після перерви кияни навіть забили. Кендзьора замкнув головою подачу від кутового прапорця. Втім суддя сигналізував, що матч покинув поле під час навісу й скасував взяття воріт.

Ще кілька шикарних випадів було у Віктора Циганкова, але довгий час йому не вдавалося переграти голкіпера каталонців. За нереалізацію моментів динамівці поплатилися на 65 хвилині. Піке відправив м’яч у дальній кут воріт Нещерета – 2:0.

Та все ж забити киянам вдалося. Відзначився голом Віктор Циганков, зігравши на добиванні. У Підсумку 2:1 – кияни програють у бойовому матчі.