Денисов: Каштру дуже добре вписався в проект Ахметова

Лип 13, 2020 , ,

Ведучий програми Великий футбол Олександр Денисов поділився думкою про роботу португальського фахівця Луїша Каштру на посаді головного тренера Шахтаря.

Про це він розповів телеканалу футбол1/2/3.

Луїш Каштру виграв чемпіонство з великим відривом від усіх конкурентів. Португальський наставник виявився настільки ж успішним, як і його попередник. У перший рік біля керма Шахтаря чемпіонство вигравали і Мірча Луческу, і Паулу Фонсека. Каштру по-людськи скромніший за своїх попередників, не настільки епатажний, він не лається з арбітрами, він не шукає суперників за межами футбольного поля. У своєму останньому інтерв’ю португалець чітко говорить, що Шахтар і його ігрова модель — це проект, який побудував президент клубу.

Важливо: Шахтар може зіграти з Айнтрахтом або Базелем у разі.

Саме президент визначає напрямок трансферної політики клубу під ту ігрову модель, яку йому хочеться, щоб розвивала його команда. Каштру, до речі, дуже добре вписався не тільки в сам проект президента. Він прийшов, мабуть, в найскладніший момент — момент зміни поколінь. А це завжди найнебезпечніший час для будь-якої команди. Подивіться, як трясло Манчестер Юнайтед або Барселону.

Нагадаймо, Десна — Шахтар: дивитися пряму трансляцію.