Болотніков: Димінський виставив такий рахунок, немов база у Конча-Заспі

Жов 3, 2020 , , , ,

Директор зі стратегічного розвитку львівських Карпат Сергій Болотніков розповів чому база клубу у Брюховичах перейшла до ФК Львів.

На своїй сторінці у Facebook він написав:

Найпоширеніша претензія до ситуації в Карпатах: “та що ви нам локшина вішаєте, Смалійчук — це фунт Димінського, вони мутять якийсь схематоз”. Ми це постійно чули і від вболівальників, і від різних функціонерів. Звинувачення, яке було неможливо аргументовано спростувати. До тепер.

За словами Болотнікова, саме Димінський винен у тій ситуації, в якій опинилися Карпати зараз, оскільки не захотів перетворити клуб з іграшки на бізнес-проект.

Це його управління закінчилось мільйонними боргами. це він пустив Коломойського в співвласники. Це він довірився агенту, який привів два десятки власних гравців, висмоктав усі гроші з клубу і не продав жодного. Це його емоції створили Карпатам репутацію найскандальнішого клубу України. І, зрештою, це він вивів з активів клубу базу та інші цінності.

А тепер Петро Петрович, схоже, вирішив нас добити. Всі останні місяці він здавав Карпатам базу в оренду. Ми вели перемовини по ціні, щоб підписати довготривалий орендний договір або навіть викупити базу. Але Димінський виставив такий рахунок, наче мова йде про базу в Конча-Заспі. Карпати не потягнули б такі витрати, навіть якби вважали їх раціональними (в чому є великі сумніви). Але це нікого не хвилювало – з нами не стали торгуватись. Тому ми покинули базу, яку в той же день без зайвих сентиментів Петро Петрович Димінський передав ФК Львів.

найпоширеніша претензія до ситуації в карпатах: "та шо ви нам лапшу вішаєте, смалійчук – це фунт димінського, вони…

Опубліковано Сергієм Болотніковим Пʼятниця, 2 жовтня 2020 р.

Як зауважив Болотніков, у клуба залишається достатньо інфраструктури, щоб забезпечити тренувальний процес, тому функціонери не вбачають нічого страшного у ситуації що склалася.

Нагадаємо, влітку 2020 року новим співвласником Карпат став Олег Смалійчук. Днями з’явилася інформація, що на базу Карпат у Брюховичах в’їхав ФК Львів.