Бій Усик — Чісора встановив рекорд на Megogo

Лис 2, 2020 , , ,

Директор зі стратегічного розвитку MEGOGO Іван Шестаков розповів деталі показу бою між українським супертяжем Олександром Усиком і британцем Дереком Чісорою за системою Pay-per-view.

Його слова цитує Tribuna.com.

За словами Шестакова, трансляція цього протистояння була експериментальною, адже в Україні це була одна з перших Pay-per-view трансляція спортивної події такого масштабу. Хоча для світу така практика поширена вже давно.

Щодо результатів перегляду — подія мала рекордну кількість глядачів платного сегмента на MEGOGO. А бути першими завжди непросто. Так, на початку вечора боксу у деяких користувачів були тимчасові труднощі з переглядом трансляції. Відразу перепрошуємо перед тими, хто зіткнувся з цими проблемами.

Читайте також: Усик запросив Чісору в Україну, щоб попаритися в лазні

Як зауважив директор зі стратегічного розвитку компанії, помилки були повністю усунуті до початку двобою Усик — Чісора.

Стосовно навантаження на сервери MEGOGO, то це не були критичні показники для платформи — ми витримували й значно більше. Стосовно відгуків користувачів — у нас є звичка прислухатися до нашої аудиторії, тому команда цілодобово обробляє відгуки заради того, щоб продовжувати пропонувати якісний контент, перегляд якого буде тільки приємно вражати користувача.

Усик здобув перемогу над Чісорою одностайним рішенням суддів у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Після двобою він викликав на бій Джошуа.