Барселона розгромила Ференцварош Реброва

Жов 21, 2020 , ,

У першому турі групового раунду Ліги чемпіонів Ференцварош Сергія Реброва зустрічався з каталонською Барселоною.

Колектив українського фахівця не створив сенсації. Угорський клуб тримав ворота на замку до 27 хвилини, допоки не призначили пенальті. Стандарт реалізував Ліонель Мессі. Під завісу першого тайму гол у роздягальню забив Фаті.

Після перерви Коутінью довів результат до розгрому. Проте в середині тайму Ференцварош заробив право на пенальті, а удар з точки реалізував Ігор Харатін.

Та більше команді з Угорщини забити не вдалося. А от опонент ще двічі розписався у воротах. Голи у доробку Педрі та Дембеле.

Ліга чемпіонів

Груповий етап, 1 тур

20 жовтня

Барселона — Ференцварош 5:1 (2:0)

Голи: 1:0 – 27 пенальті Мессі, 2:0 – 42 Фаті, 3:0 – 52 Коутінью, 3:1 – 70 пенальті Харатін, 4:1 – 82 Педрі, 5:1 – 89 Дембеле.

Нагадаємо, у іншому матчі групи Динамо поступилося Ювентусу.