24 клуби ПФЛ висловили недовіру Макарову

Лип 29, 2020

Прикарпаття з ініціативи 24 клубів оголосило про недовіру президенту ПФЛ Сергію Макарову.

Про це йдеться на офіційному сайті франківців.

До списку цих команд, крім Прикарпаття, увійшли: Авангард, Буковина, Верес, Волинь, ВПК-Агро, Гірник, Гірник-Спорт, Діназ, Калуш, Кремінь, Кристал, Металург, Миколаїв, Минай, Нікополь, Поділля, Полісся, Реал Фарма, Рух, Таврія, Ужгород, Чайка і Чорноморець.

Як ідеться у повідомленні, причиною висловлення недовіри є непрофесіоналізм Макарова в нинішній кризовій ситуації, пов’язаній з дією заборони на проведення масових спортивних заходів, в тому числі футбольних змагань.

Макаров своєю неорганізованістю, неможливістю знайти компроміс між клубами, відсутністю чіткої позиції і пасивністю в пошуку шляхів повернення до футболу привів до розколу і конфліктної ситуації між клубами ПФЛ. Наслідком його некомпетентності стало перетворення ПФЛ в фінансово неспроможну організацію без будь-яких заощаджень, яка самостійно не може об’єднати клуби і забезпечити проведення футбольних змагань.

Клуби вимагають внести до порядку денного конференції ПФЛ питання про висловлення недовіри Макарову, а також внести до порядку денного питання про фінансовий і аудиторський звіти діяльності ПФЛ і про внесення змін до статуту ПФЛ.

Не підтримали ініціативу Агробізнес, Балкани, Інгулець, Металіст-1925, Оболонь-Бровар, Черкащина, Нива Вінниця, тернопільська Нива, Альянс та Енергія.

Макаров очолює ПФЛ з 27 червня 2014 року.

Нагадаємо, ПФЛ оновила дизайн.